Spróbuj swoich sił przed obiektywem aparatu

Jesteś początkującą modelką, kompletujesz swoja pierwszą książkę lub potrzebujesz nowych polaroidów? Wykonuję sesje portretowe oraz nieodpłatnie, tak zwane sesje TFP.

Zdjęcia z takich sesji możesz zobaczyć na  stronie sesje portretowe. Te zdjęcia, to nie tylko profesjonalnych modelek, ale również “zwykłych” dziewczyn, które były ciekawe jak wyjdą na profesjonalnych zdjęciach portretowych.

Możliwy jest udział w Twojej sesji fotograficznej profesjonalnej wizażystki oraz pomoc przy przygotowaniu stylizacji. Sesja zdjęciowa trwa około dwóch godzin, odbywa się w ustalonym wcześniej miejscu i terminie. Istnieje także możliwość wykonania zdjęć w studiu fotograficznym, tu jednak musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami wynajmu studia. Zazwyczaj jest to ok. 100 zł za każdą godzinę, przy czym najczęściej studio jest wynajmowane na min. 3 godziny.

Spróbuj swoich sił przed obiektywem aparatu

Także gdy nigdy nie pozowałaś profesjonalnie do zdjęć, chcesz spróbować sił w tym zawodzie, a może chcesz mieć po prostu piękna pamiątkę, jest to oferta idealna dla Ciebie. Spróbuj swoich sił przed obiektywem aparatu, jeśli spodoba Ci się to, nic nie stoi na przeszkodzie aby dalej próbować swoich sił w fotomodelingu. Może to być największa, najciekawsza przygoda w Twoim życiu.

Zobacz porady i artykuły w internecie dotyczące pozowania do zdjęć, jeśli sprawdziłaś się u mnie na sesji, warto pójść dalej.

FOTOBLOGIA

Jaki jest typ Twojej sylwetki?

Jak przygotować się do sesji?

Dla początkującej modelki.

Podobne wpisy

Jak się przygotować do sesji fotograficznej?

Natalia sesja portretowa

Agnieszka Nowakowska – aktorka wielu twarzy