Gala Amber Look 2019

Gala Amber Look 2019


Relacja z Gali
_

Gala Amber Look 2019

_

Gala Amber Look 2019 to nowatorskie pomysły, odważne skojarzenia, nowoczesne wzornictwo. AMBER LOOK to główne przesłanie tegorocznych Targów AMBERIF, które odbywały się w Gdańsku.

Tego wieczoru mogliśmy zobaczyć wspólne kolekcje projektantów mody i twórców biżuterii. Mianownik był jeden: bursztyn i design. Bo biżuteria zawsze idzie w parze z modą.

GDAŃSK AMBER LOOK to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie modowe, które ma nie jednego, ale dwóch głównych bohaterów: modę i biżuterię. A dokładniej: modę i bursztyn – wyjątkowy i piękny kamień. Ta niespotykana, idealna symbioza definiuje niezwykłość Gali.

GALA AMBER LOOK GDAŃSK to wydarzenie dopracowane w szczegółach

Wysmakowane kolekcje, artystyczna scenografia, oryginalna oprawa muzyczna, charyzmatyczni prowadzący i piękne wnętrza Teatru Szekspirowskiego.

W tym roku efekty kilkumiesięcznej artystycznej współpracy zaprezentowało siedem duetów utalentowanych projektantów: Danka Czapnik & Katarzyna Konieczka (MAD DOLL); Marcin Bogusław & Marcel Iwański (NEW WAVE); Sława Tchórzewska & Patryk Wojciechowski (LO(S/V)ERS); Dorota Cenecka & Dominika Czarnecka (IDYLLA); Ireneusz Glaza & Paweł Węgrzyn (AMBER & DIAMONDS); Danka Kruczkowska & Aneta Larysa Knap (GOLD); A2 Anna Węsierska & Olga Ziemann (SILK & AMBER EUPHORIA).
– Gala dla projektanta – i mody, i biżuterii – to wyjątkowa okazja, by zaszaleć artystycznie: jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Dlatego na wybiegu pojawiły się wyjątkowe projekty, emanujące świeżością, nieoczywiste i zaskakujące, które zachęcały, by się nimi inspirować także w życiu codziennym.

GALA GDAŃSK AMBER LOOK to najważniejsze wydarzenie programowe Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif.

Ciekawostki - po godzinach

2019AMBER LOOKgala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *