Ostatnie nowości

Przeczytaj najnowsze wiadomości.

Pomorskie Fashion Sopot 2017 Pomorskie Fashion

Pomorskie Fashion

Zaledwie kilka dni temu, w sopockim Haffner Hotel, odbyła się druga edycja spotkania miłośników stylu i mody p.t. „Pomorskie Fashion”.

To impreza w zamyśle mająca pokazać rynek odzieżowy z Trójmiasta i okolic, tym razem na sześć kolekcji odzieży, dwie pochodziły z Trójmiasta. Była też okazja obejrzeć kolekcję Patryka Wojciechowskiego, uczestnika telewizyjnego show dla projektantów „Project Runway”. Głównym organizatorem imprezy był trójmiejski miesięcznik Prestiż.

Zainteresowanie publiczności było bardzo wielkie, na widowni przeznaczono ok. 250 miejsc siedzących dla publiczności i wszystkie były zajęte, wielu ciekawych kolekcji jeśli w ogóle chciało ją obejrzeć, musiało zadowolić się miejscami stojącymi w przejściach i w drzwiach hotelu. W przerwie prezentacji kolejnych kolekcji odbył się krótki pokaz fryzjerski Macieja Kubuja, współwłaściciela gdańskiego salonu Excellentq – zaprezentował szybką (jak na standardy fryzjerskie) zmianę uczesania dziennego na wieczorowe.

Podczas pokazów zaprezentowano nie tylko odzież tzw. „codzienną” ale i również sportową czy też bieliznę damską a widzowie zarówno przed, jak i po pokazach mogli częstować się kateringiem dietetycznym.

 

Może też przeczytasz ten tekst