Jak pracuję dla Was?

1

Wizażystka

Zazwyczaj na ten dzień umawiasz się z wizażystką, fryzjerką itd. więc masz na głowie mnóstwo obowiązków. Najczęściej jako ostatnia przychodzi do Ciebie wizażystka, aby Cię upiększyć przed samym ślubem. To właśnie od tego momentu powinna zacząć się cała foto opowieść.

2

Przygotowania

Make-up, ubieranie sukni ślubnej, detale bukietu, biżuteria, wszystko to przygotowywane bez zbędnego pośpiechu czy zdenerwowania. Każdy z tych momentów jest owocnym w szczere i pełne uśmiechu zdjęcia w pełni ukazujące emocje towarzyszące Ci przed ceremonią zaślubin.

3

Ślub

To najważniejszy moment tego szczególnego dnia. Często emocje biorą górę nad nami, a w Waszych oczach można znaleźć pokłady miłości, warto je uwiecznić na zdjęciach. Najważniejsze jest abym Wam nie przeszkadzał, lecz zawsze chcę wykonać zdjęcia nie rzucając się przy tym nikomu w oczy.
Nie musicie się martwić że będę Wam przeszkadzał w tym najpiękniejszym dniu Waszego życia. Fotografuję od ponad 20 lat, więc mam doświadczenie, ukończyłem również kurs dla fotografów w Archidiecezji Gdańskiej.

4

Zabawa weselna

Kiedy już najważniejszy moment tego dnia jest za Wami i największe emocje opadną, możecie zająć się najprzyjemniejszą częścią dnia – przychodzi czas wesela. To chwila kiedy wszyscy się bawią, tańczą, rozmawiają z dawno nie widzianymi znajomymi, bliskimi czy dawno nie widzianymi członkami rodziny. Zdjęcia z parkietu, wspólne zdjęcia z bliskimi – to ich zawsze powstaje najwięcej. Na sali zawsze pojawiam się szybciej od was, aby uchwycić na zdjęciach przygotowane przez Was dekoracje.
Daję Wam do wyboru dwie możliwości: krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, lub dłuższa innego dnia. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety.

5

Zdjęcia w plenerze

Sesja plenerowa w dniu ślubu będzie krótsza, ale piękniejsza. Jesteście pełni pozytywnych emocji i to bije z Was w każdym momencie tego dnia. Kilka dni po weselu, nie będzie ich już tak widać.
Z sesji w innym dniu, na pewno powstanie więcej zdjęć. Można też wybrać piękne miejsce na sesję, również czas nie jest tu tak ograniczony.