Oferta na sesje ciążowe, sesje brzuszkowe

Sesje brzuszkowe
_

Sesje ciążowe, brzuszkowe

_

W mojej ofercie znajduje się nie tylko fotografia ślubna, portretowa czy sesje plenerowe, ale również wszelkiego rodzaju sesje ciążowe, “brzuszkowe”.

Fotografie są nośnikiem ulotnych chwil, o tym pisałem już jakiś czas temu i nikomu nie trzeba tego tłumaczyć. Ludzkie wspomnienia po pewnym czasie zacierają się, ale pozostają nam zdjęcia zrobione w czasie najważniejszych chwil w naszym życiu. Każdy z nas ma telefon z aparatem fotograficznym, ale wykonujemy sami tyle zdjęć telefonem czy własnym aparatem, że czasem nie przychodzi nam na myśl, że przecież najczęściej nie ma nas na tych zdjęciach!

Wykonujemy tysiące zdjęć, najczęściej bardzo podobnych, ale pomyśl, czy zrobiłaś sobie zdjęcia upamiętniające Twoją Ciążę? A ile z nich było przygotowanych, z odpowiednimi dekoracjami, Twoim makijażem, piękną fryzurą i ukazujących Ciebie w tym pięknym stanie?

No właśnie…! Chyba nie masz takich zdjęć, pomyśl więc, czy nie warto zwrócić się do mnie w tej sprawie? Niezależnie od tego, w którym jesteś miesiącu ciąży, jesteś sama czy z partnerem, zrobię Ci zdjęcia, które będą pokazywały Twój “Błogosławiony stan” w najkorzystniejszym świetle. Będziesz na tych zdjęciach wyglądała jak nigdy dotąd, a ja postaram się je zrobić tak, abyś była jak najbardziej zadowolona.

Fotografia ciążowa

Aktualne ceny sesji ciążowych (sesji brzuszkowych) zależą od wielu czynników, napisz do mnie mail w którym przedstawisz mi swoje oczekiwania co do takiej sesji. W odpowiedzi napiszę Ci, jak ja to widzę, w czym mogę Ci pomóc i ile to kosztuje.

Zazwyczaj standardowa sesja ciążowa to koszt 350 zł, cena zmienia się w zależności od twoich wymagań, jednak jest to cena wyjściowa. W zamian otrzymasz 10 zdjęć wysokiej jakości w rozmiarze 15×23 cm, wykonanych na super wysokiej jakości matowym papierze. Ponadto wszystkie zdjęcia otrzymasz na okolicznościowym pendrivie, całość w pięknym, okolicznościowym opakowaniu. Jeśli będziesz chciała, możemy z Twoich zdjęć wykonać piękną fotoksiążkę!

Zobacz jak wyglądają zdjęcia z sesji ciążowych. Pozowały Kornelia, Ewelina i Kasia.