Podaruj sobie sesję portretową

 • Home
 • Podaruj sobie sesję portretową

Jeśli tu trafiłaś to znaczy, że chciałabyś zrobić sobie, lub podarować komuś w prezencie, piękną sesję fotograficzną.

 

Zapewniam Cię, że na zdjęciach z takiej sesji będziesz wyglądała pięknie, jak nigdy dotąd. Dzięki takiej pamiątce utrwalisz swoje wspomnienia, do których zawsze w przyszłości możesz wrócić.


Poczuj się niezwykle zmysłowo i kobieco. Weź udział w sesji fotograficznej, dzięki której nabierzesz pewności siebie i spojrzysz na siebie z innej perspektywy. Fotograf zadba o Twój komfort i przedstawi Ciebie w przepiękny sposób na fotografiach. Na zdjęciach możesz być w dowolnej kreacji. Ta wyjątkowa przygoda pomoże Ci oswoić się z obiektywem, ale także otworzyć się na nowe przeżycia.

Twój Portret – profesjonalna sesja zdjęciowa

 

Wypełnij formularz i zarezerwuj sobie termin sesji.  Możesz komuś podarować wspomnienia

  [columns size=”1/2″ last=”false”]Możesz komuś podarować voucher na taką sesję jako prezent urodzinowy, imieninowy czy świąteczny!
  Po podarowaniu voucheru na sesję, osoba obdarowana kontaktuje się ze mną aby umówić termin jej wykonania i szczegóły. Od momentu obdarowania masz rok czasu na wykorzystanie bonu. W trakcie rozmowy (najczęściej telefonicznej) ustalamy szczegóły. Przekazuję wszelkie niezbędne informacje. Dodatkowo zamieściłem je również w artykule o tym jak najlepiej się do sesji przygotować. Jesteśmy warci utrwalenia samych siebie, dlatego podaruj niezwykłej osobie sesję portretową. Tak niespodziewany podarunek charakteryzuje się pięknem i wszechstronnością zastosowania. Zdjęcia wykonane są z najwyższą starannością, dzięki któremu gotowa praca okazuje się być zarówno uroczą pamiątką, jak i fotografią o praktycznym zastosowaniu. Sama fotografia to eksplozja wzruszeń i na końcu szczery uśmiech, gdy spojrzymy na siebie po latach, na fotograficznej odbitce.

   

  • Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
   Profesjonalna sesja zdjęciowa potrwa około 1 godziny.
  • Ile zdjęć otrzymam?
   Po sesji otrzymasz maila, który będzie zawierał zdjęcia-miniaturki, spośród których wybierzesz 10, które zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Zostaną one wysłane do Ciebie w postaci gotowego linku do pobrania oraz 5 z nich otrzymasz jako odbitki papierowe w formacie 15×23 cm, w gustownym opakowaniu.
  • Jak będzie wyglądała sesja zdjęciowa?
   Sesja odbędzie się w studiu (Rumia), plenerze lub w domu osoby obdarowanej. W ramach sesji fotograficznej kobieta może za dodatkową opłatą, mieć wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny.
  • Czy to dobry pomysł na prezent?
   Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć i zdjęć, które będą świetną zabawą i na długo pozostaną w pamięci. Stwarzasz możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć przez fotografa, a przecież każda kobieta lubi czasami poczuć się jak gwiazda.
   Sesja fotograficzna może być wstępem do wielkiej przygody lub miłym wspomnieniem w postaci pięknych zdjęć

  Poniżej galeria w której możesz zobaczyć kilka przykładowych zdjęć z sesji kobiecych w studio. Po więcej zdjęć z sesji portretowych kobiecych i informacji o nich zapraszam do działu “PORTRETY“.