Jak się przygotować do sesji ciążowej?

  • Home
  • Jak się przygotować do sesji ciążowej?
Jak się przygotować do sesji ciążowej?

Jesteś osobą która zamierza “zrobić sobie” pamiątkową sesję brzuszkową czy ciążową? Przeczytaj ten króciutki  poradnik, pomoże Ci w bezstresowym przygotowaniu się do takiej sesji ciążowej, brzuszkowej.

Zawsze jest pożądane, abyś przyjechała na sesję wypoczęta i uśmiechnięta, w delikatnym makijażu, w wygodnym ubraniu, w ładnej fryzurze (bardzo ładnie wyglądają choćby lekko kręcone loki na głowie czy końcówkach włosów). Możliwy jest udział w Twojej sesji fotograficznej profesjonalnej wizażystki oraz pomoc przy przygotowaniu stylizacji – oczywiście za odrębną opłatą. Sesja zdjęciowa trwa około jednej, dwóch godzin, odbywa się w ustalonym wcześniej miejscu i terminie.

Zrób sobie pamiątkę z tego wyjątkowego czasu

Jeśli nigdy nie pozowałaś do zdjęć, to nie problem. Przecież większość ludzi tego nie robiła, a mają przepiękne zdjęcia. Dlaczego warto stanąć przed obiektywem w błogosławionym stanie? Sesja nie zajmuje dużo czasu, a jej efekt będzie wyjątkową pamiątką na całe życie dla Ciebie, Twojego partnera i dziecka. Poniżej przedstawiam Ci krótkie porady, które znacznie pomogą w osiągnięciu celu, jakim są wspaniałe zdjęcia.

Obejrzyj kilka filmów o sesjach ciążowych w plenerze.

YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video
YouTube video