Podaruj sobie sesję portretową Fine Art

Jeśli tu trafiłaś to znaczy, że chciałabyś zrobić sobie, lub podarować komuś w prezencie, piękną sesję fotograficzną.

Zapewniam Cię, że na zdjęciach z takiej sesji będziesz wyglądała pięknie, jak nigdy dotąd. Dzięki takiej pamiątce utrwalisz swoje wspomnienia, do których zawsze w przyszłości możesz wrócić.

Fotograf Wojtek Hintzke
Poczuj się niezwykle zmysłowo i kobieco. Weź udział w sesji fotograficznej, dzięki której nabierzesz pewności siebie i spojrzysz na siebie z innej perspektywy. Fotograf zadba o Twój komfort i przedstawi Ciebie w przepiękny sposób na fotografiach. Na zdjęciach możesz być w dowolnej kreacji. Ta wyjątkowa przygoda pomoże Ci oswoić się z obiektywem, ale także otworzyć się na nowe przeżycia.

Twój Portret – profesjonalna sesja zdjęciowa

 

Wypełnij formularz i zarezerwuj sobie termin sesji.

  Możesz komuś podarować wspomnienia

  Możesz komuś podarować voucher na taką sesję jako prezent urodzinowy, imieninowy czy świąteczny!
  Po podarowaniu voucheru na sesję, osoba obdarowana kontaktuje się ze mną aby umówić termin jej wykonania i szczegóły. Od momentu obdarowania masz rok czasu na wykorzystanie bonu. W trakcie rozmowy (najczęściej telefonicznej) ustalamy szczegóły. Przekazuję wszelkie niezbędne informacje. Dodatkowo zamieściłem je również w artykule o tym jak najlepiej się do sesji przygotować.
  Jesteśmy warci utrwalenia samych siebie, dlatego podaruj niezwykłej osobie sesję portretową. Tak niespodziewany podarunek charakteryzuje się pięknem i wszechstronnością zastosowania. Zdjęcia wykonane są z najwyższą starannością, dzięki któremu gotowa praca okazuje się być zarówno uroczą pamiątką, jak i fotografią o praktycznym zastosowaniu. Sama fotografia to eksplozja wzruszeń i na końcu szczery uśmiech, gdy spojrzymy na siebie po latach, na fotograficznej odbitce.

   

  • Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
   Profesjonalna sesja zdjęciowa potrwa około 1 godziny.
  • Ile zdjęć otrzymam?
   Po sesji otrzymasz maila, który będzie zawierał zdjęcia-miniaturki, spośród których wybierzesz 10, które zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Zostaną one wysłane do Ciebie w postaci gotowego linku do pobrania oraz 5 z nich otrzymasz jako odbitki papierowe w formacie 15×23 cm, w gustownym opakowaniu.
  • Jak będzie wyglądała sesja zdjęciowa?
   Sesja odbędzie się w studiu (Rumia), plenerze lub w domu osoby obdarowanej. W ramach sesji fotograficznej kobieta może za dodatkową opłatą, mieć wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny.
  • Czy to dobry pomysł na prezent?
   Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć i zdjęć, które będą świetną zabawą i na długo pozostaną w pamięci. Stwarzasz możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć przez fotografa, a przecież każda kobieta lubi czasami poczuć się jak gwiazda.
   Sesja fotograficzna może być wstępem do wielkiej przygody lub miłym wspomnieniem w postaci pięknych zdjęć

  Poniżej galeria w której możesz zobaczyć kilka przykładowych zdjęć z sesji kobiecych w studio. Po więcej zdjęć z sesji portretowych kobiecych i informacji o nich zapraszam do działu “PORTRETY“.