Julia na sesji w Sea Towers Gdynia

Julia na sesji w Sea Towers Gdynia

Julia na sesji w Sea Towers Gdynia zjawiła się punktualnie, co do minuty.  Kiedy ustalaliśmy lokalizację, pomyślałem, że to będzie doskonałe miejsce dla zdjęć z nią w roli głównej!

Wybraliśmy się na sesję do jednego z najbardziej charakterystycznych budynków w Trójmieście – Sea Towers Gdynia. Pamiętając jak wyglądała poprzednia sesja zdjęciowa (była to sesja tfp), którą wykonywałem w tym budynku ustaliliśmy, że zaczniemy o dziewiątej rano i będzie to sesja portretowa. Ponieważ dotarłem tam dużo wcześniej, obejrzałem sobie wszystkie miejsca w których moglibyśmy zrobić ciekawe ujęcia. Oczywiście, jak na złość, tego dnia cały czas padał deszcz, więc tylko pierwsze pięć minut sesji odbyło się bez opadów deszczu. Pomimo to, wyszukaliśmy kilka takich zadaszonych przejść, gdzie można było spokojnie pozować, bez uszczerbku dla makijażu, który w takich warunkach, po kilkunastu ujęciach po prostu spłynąłby z twarzy.

Julia przygotowała kilka różnych stylizacji, które tematycznie pasowały by na zdjęcia w Sea Towers, jednak przez pogodę udało nam się wykorzystać na zdjęcia portretowe jedynie trzy z nich.

W sumie była to już nasza czwarta sesja portretowa w ciągu kilku lat i wiedziałem, że Julia będzie w pełni przygotowana do pozowania, więc zdjęcia zaczęliśmy bez żadnych przeszkód. Zapraszamy do obejrzenia reprezentatywnych zdjęć z tej sesji!

Profil Julii w MaxModels.

Udostępnij wpis:

  • /