Monika Umińska sesja plenerowa na łące

  • Home
  • Monika Umińska sesja plenerowa na łące
Monika Umińska sesja plenerowa na łące

Z Moniką umówiliśmy się na sesję w Gdyni, w okolicach Karwin. Miała to być sesja plenerowa w polu, a właściwie na łące.

 

Spotkaliśmy się przy dworcu Gdynia Główna i podjechaliśmy na miejsce autobusem. Pech chciał, że musieliśmy czekać na ten autobus prawie 20 minut, a jak już wsiedliśmy okazało się, że owszem dojedzie tam gdzie chcieliśmy, ale jechał przez Gdynię “trasą turystyczną”, czyli zamiast planowanych 10-ciu minut jechaliśmy na miejsce prawie 40 minut. Na dodatek na niebie pojawiły się chmury i prawie całkiem przykryły słońce. W takiej sytuacji nie da się zrobić letnich, słonecznych, sensualnych ujęć… Na dodatek autobus nie zatrzymał się na przystanku na żądanie i musieliśmy jeszcze przez las kawałek przejść.

Postanowiliśmy i tak wykorzystać sytuację i zrobić zdjęcia na fragmencie pola, na którym rosło już powoli jakieś zboże. Niestety, zanim udało się nam przygotować do zdjęć, zaczynało się robić dość późno. Musieliśmy się śpieszyć i tak właściwie, to sama sesja trwała 45 minut. To bardzo mało, ale i tak powstało trochę ciekawych zdjęć i to właśnie je prezentuję poniżej.

Monika jest szczupłą, naturalną blondynką i ma bardzo ciekawą, dość niespotykaną w fotomodelingu twarz. Jest dzięki temu oryginalna i łatwo rozpoznawalna w zalewie “plastykowych” modelek, zastygłych w powyginanych pozach. Jeśli będzie dalej się rozwijać w kierunku fotomodelingu, to ma szanse na bardzo wiele udanych sesji.