Wiosenna kobieca sesja portretowa Pauli

Wiosenna kobieca sesja portretowa Pauli

Z Paulą umówiłem się na sesję przed Sea Towers, jak zwykle okazało się, że dzień był dość zimny, wietrzny i czasem nawet kropił deszcz. Pomimo niesprzyjającej pogody, udało nam się zrobić znakomite zdjęcia portretowe, to była udana wiosenna kobieca sesja plenerowa.

Wiosenna kobieca sesja zdjęciowa

Wiosna to pora roku, gdzie wszystko budzi się do życia. Wydawało by się, że po zimowej stagnacji i wiosennym „maseczkowaniu” z koronawirusem, wszystkie modelki będą chciały korzystać z możliwości robienia zdjęć w plenerze, w otoczeniu natury i „w sprzyjających okolicznościach przyrody”.

Sesje zdjęciowe w plenerze

Wraz z nadejściem wiosny faktycznie znów ruszyły kobiece sesje zdjęciowe. Tak długa przerwa w fotomodelingu działała na wszystkich deprymująco. W mojej najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo miejsc w których można robić sesje zdjęciowe, jednak takich w których można je wykonywać w trakcie deszczu lub wiatru, jest już zdecydowanie mniej. Podobnie z pięknie łąkami z wysoką trawą i mnóstwem kolorowych kwiatów.

Kobieca sesja portretowa w centrum Gdyni

Modelka, z którą tym razem pracowałem to Paula. Zdjęcia, jakie zamierzaliśmy zrobić w tej sesji zakładały głównie fotografię portretową w kilku stylizacjach. Pozowała w białej bluzce, fioletowo wrzosowym sweterku i koszuli o kolorze wyblakłej khaki. Taka stylizacja pozwalała na swobodę w pozowaniu do zdjęć.

Miejsce na sesję zdjęciową

Budynki Sea Towers znajdują się w centrum Gdyni, więc jest to miejsce dobrze skomunikowane i nie ma problemu z odnalezieniem się na miejscu.

Zapraszam do oglądania zdjęć

Zapraszam do oglądania zdjęć z sesji w Sea Towers Gdynia, pozowała Paulina z Gdyni.

Udostępnij wpis:

  • /