Sesja portretowa Pameli

Dziś pokażę Wam moje zdjęcia z Pamelą Rytt, umówiliśmy się na proste portrety studyjne. Zawsze coś, co w fotografii ma wyglądać na proste, w rzeczywistości bywa czasem trudne. Jednak z Pamelą okazało się to faktycznie dość proste.

czytaj dalej

Rudowłosa piękność, czyli Iwona na sesji portretowej

Dziś prezentuję Wam zdjęcia ze studyjnej sesji z Iwoną, umówiliśmy się na portrety studyjne, z uwzględnieniem elementów nagości zakrytej, bez jakichś wymyślnych stylizacji. Zobaczcie jak wyglądała Iwona na tej sesji. Na zdjęciu portretowym najważniejsza jest osoba fotografowana i to ona jest tutaj na pierwszym planie. Na kobiecej sesji studyjnej zawsze staram się pokazać kobietę, bez [...]
czytaj dalej

Agnieszka Nowakowska – aktorka wielu twarzy

Agnieszka Nowakowska - aktorka wielu twarzy, a to jej sesja portretowa. Choćby z racji wykonywanego zawodu, potrafi doskonale grać przed aparatem. Na sesji z Agnieszką zawsze powstaje mnóstwo zdjęć. Zapraszam do obejrzenia części zdjęć.
czytaj dalej

Iwona i hamak w lesie

Z Iwoną umówiłem się na sesję w Wejherowie, planowaliśmy zdjęcia w okolicach Kalwarii Wejherowskiej. Pogoda była wspaniała i słońce pięknie świeciło, nastroje również nam dopisywały, więc musiało się udać – to była wspaniała, letnia, kobieca sesja plenerowa… Iwona i hamak w rolach głównych.

czytaj dalej
1 2